Forum Bydgoskiego Stowarzyszenia Miłośników Zabytków "BUNKIER"

UWAGA: W przypadku problemów technicznych z forum lub problemów z rejestracją prosimy o kontakt pod adresem: forum@bsmz.org lub prosimy pisać w dziale "POMOC" (dział ten nie wymaga rejestracji).
Dzisiaj jest czwartek, 28 mar 2024, 10:32

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: "kino" Orzeł
Post: piątek, 2 mar 2018, 14:36 
Offline
BSMZ Bunkier
Awatar użytkownika

Rejestracja: sobota, 30 lis 2013, 23:47
Posty: 633
Lokalizacja: Toruń
Byłem tam 2 razy, podoba się mi kameralna, niekomercyjna atmosfera i takiż, ale nie zawsze, repertuar z wąskiej dystrybucji.
Ze względów osobistych mogę się tam wybrać tylko w piątek lub sobotę. I tu jest problem.

Dlaczego K....A to "kino" (najczęściej) wtedy nie działa?

Tak wiem że to Miejska jednostka kultury, rządzi się swoimi prawami(?) spełnia misję. jest dotowana itd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek, 2 mar 2018, 19:19 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: niedziela, 18 paź 2009, 19:10
Posty: 5034
Lokalizacja: Bydgoszcz
Jak wszystkim wokół, zależy im na kasie. Atmosfera i inne pierdoły to dla nich drugorzędna sprawa. Kasę dostają czy mają otwarte w weekend czy nie. Proste.

_________________
=> https://sites.google.com/site/zapomnieni/home


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek, 2 mar 2018, 21:48 
Offline
Gość
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek, 29 gru 2011, 20:51
Posty: 6931
^^^ Ja bym to ujął inaczej. Stały dochód 'z garnuszka' jest na tyle znośny, że nie muszą 'dorabiać nadgodzinami' w weekendy. Wtedy, być może, od czasu do czasu, to oni by przyczynili się do napełniania tegoż garnuszka.

A swoją drogą, mam pewien sentyment do Orła. Jak byłem w pierwszej, (a może w drugiej?), klasie, kolega Mariusz namówił mnie by iść do kina, bo puszczają fajny film. (Do tej pory, chodziłem tylko na 'poranki' do Mimozy) Wtedy to, pierwszy raz poszedłem do kina na film fabularny. (Rodzice, po namowach, dali mi na bilet) Film miał tytuł "Dzieci kapitana Granta" i bardzo mi się podobał. A efekty, typu np. jazda bohaterów na odłamanej skale po stokach, wciąż dobrze pamiętam... :1


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
       
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group