Forum Bydgoskiego Stowarzyszenia Miłośników Zabytków "BUNKIER"
https://www.forum.bsmz.org/

Regulamin wycieczek/rajdów BSMZ "BUNKIER"
https://www.forum.bsmz.org/viewtopic.php?f=55&t=2242
Strona 1 z 1

Autor:  Ewing [ piątek, 21 sty 2011, 14:15 ]
Tytuł:  Regulamin wycieczek/rajdów BSMZ "BUNKIER"

Regulamin wycieczek/rajdów których organizatorem lub współorganizatorem jest Bydgoskie Stowarzyszenie Miłośników Zabytków "BUNKIER":

1. Każdy uczestnik powinien posiadać: strój dostosowany do pogody, kurtkę przeciwdeszczową, dokument tożsamości, prowiant, zapasową dętkę lub łatki w przypadku rajdów rowerowych.

2. Uczestnicy wycieczek/rajdów zobowiązani są do przestrzegania przepisów miejscowych, granicznych, celnych, obowiązujących w parkach narodowych, krajobrazowych, rezerwatach przyrody, a także w przypadku wycieczek rowerowych, przepisów kodeksu drogowego. Organizator zachęca do jeżdżenia na rowerze w kasku kolarskim oraz odblaskowej kamizelce.

3. Uczestnicy zobowiązani są do stosowania się do zaleceń obsługi imprezy.

4. Uczestnicy biorą udział w wycieczce na własne ryzyko i odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie trwania wycieczki oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdów/wycieczek i osób trzecich.

5. Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 13 lat mogą brać udział w imprezach wyłącznie pod opieką osób dorosłych. Pozostałe osoby niepełnoletnie mogą samodzielnie uczestniczyć w imprezach o ile przedłożą organizatorowi pisemną zgodę opiekuna prawnego.,

6. Zabrania się spożywania napojów alkoholowych

7. Uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystanie zdjęć z ich wizerunkiem, które zostały zrobione w trakcie trwania danej imprezy.

8. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w przebiegu imprezy oraz prawo do ostatecznej interpretacji niniejszego regulaminu.

9. Osobę, która uczestniczy w wycieczce uważa się za zapoznaną z niniejszym regulaminem.

Obrazek

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/