Forum Bydgoskiego Stowarzyszenia Miłośników Zabytków "BUNKIER"

UWAGA: W przypadku problemów technicznych z forum lub problemów z rejestracją prosimy o kontakt pod adresem: forum@bsmz.org lub prosimy pisać w dziale "POMOC" (dział ten nie wymaga rejestracji).
Dzisiaj jest niedziela, 28 kwie 2024, 17:13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: środa, 2 wrz 2009, 11:31 
Offline
Gość

Rejestracja: czwartek, 9 paź 2008, 23:00
Posty: 252
tu trochę zamieszałem nawet http://www.lodz-eksploracja.org/

info jest też na forach Wielunia i pomorskim ekspoloracyjnym

GP ma patronat, info zawiśnie na stronie www


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela, 6 wrz 2009, 09:04 
Offline
Gość
Awatar użytkownika

Rejestracja: niedziela, 29 mar 2009, 00:00
Posty: 545
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ja również zamierzam się zjawić na konferencji. zabieram też kolegę ze sobą jak by co to mam dwa miejsca wolne. Proszę pisać na maila krzysztof.drozdowski@op.pl

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCXDsPTqxDV1pUt-EAFp3vIg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek, 14 wrz 2009, 19:31 
Offline
Gość

Rejestracja: sobota, 21 lut 2009, 00:00
Posty: 95
...więc zaczynamy w najbliższą sobotę 19.09.2009 od godz. 10.00 - sala Książnicy (na tyłach starostwa powiatowego) ul. Pocztowa, Tuchola.
Będzie dużo i ciekawie o historii - fortyfikacje Armii Pomorze, niemieckie badania kopalń w Pile, procedura startowa rakiety V2, poligon doświadczalny broni V2 w Borach Tucholskich (Wierzchucin) - rekonstrukcja historyczna i archeologiczna, grupa rekonstrukcji historycznej z epoki, wystawa pozostałości po V2.
więcej na: http://www.buko.las.pl/news83.html .
Do zobaczenia.
Wojtek
P.S. Oferta dobrej relacji foto nadal aktualna?

_________________
zapraszam na www.buko.las.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek, 14 wrz 2009, 20:00 
Offline
BSMZ Bunkier
Awatar użytkownika

Rejestracja: wtorek, 16 gru 2008, 00:00
Posty: 6985
buko pisze:
P.S. Oferta dobrej relacji foto nadal aktualna?

no ba :D caly czas zacieram raczki :twisted:
zrobimy foto, podamy nr konta i bedzie git ;) ;) ;) :D

_________________
"Czekając na idealny moment, możesz nigdy nie rozpocząć dzieła. Zaczynaj już! Zaczynaj tam, gdzie jesteś i jako ten, kim jesteś" - H. Jackson Brown


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela, 20 wrz 2009, 09:56 
Offline
Gość

Rejestracja: czwartek, 15 sty 2009, 00:00
Posty: 458
Wielkie gratulacje dla Organizatorów konferencji. Perfekcyjna organizacja, ciekawe referaty, jak również doskonałe ,,zaplecze socjalne". W odróżnieniu od dziesiątków podobnych konferencji naukowych (w których uczestniczą z reguły znudzeni prelegenci i nikła garstka słuchaczy) konferencja w Tucholi zorganizowana była dla rzeczywistych miłośników tematu. Świadczy o tym również termin (sobota, godzina 10.00)

_________________
,,Powiedziałem im również, aby nie pracowali w firmach produkujących narzędzia mordu i żeby wyrażali pogardę dla ludzi, którzy myślą, że takie narzędzia są nam potrzebne" - Kurt Vonnegut, Rzeźnia numer pięć


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela, 20 wrz 2009, 16:41 
Offline
BSMZ Bunkier
Awatar użytkownika

Rejestracja: wtorek, 16 gru 2008, 00:00
Posty: 6985
dolaczam sie do gratulacji! swietnie przygotowani: piekna sala wykladowa, dobry sprzet, dobra kawa (i smalec!) i mili goscie. Z tego co widzialem bylo okolo 80 ludzi (sala posiada 100 miejsc siedzacych). Swietne wyklady i mozliwosc podyskutowania przy kawie. Nie wspomne o pogodzie (ktora nie miala wplywu) ktora byla wspaniala. Tak sobie pomyslalem w drodze powrotnej, ze chetni mogli by sie wybrac zaraz po konferencji na miejsce omaiwane w wykladzie czyli poligon w Wierzchucinie. Tak wlasnie uczynilem wraz z Wojtkiem i Maciejem :) Chcialbym podziekowac ze mila atmosfere, a Maciejowi, Wojtkowi i Przemkowi za swietne towarzystwo w drodze na konferencje. No i czekam na kolejne wyklady!
ps. dajcie mi prosze troszke czasu, bo nie moge sie wyrobic z czasem by zdjecia pokazac...

_________________
"Czekając na idealny moment, możesz nigdy nie rozpocząć dzieła. Zaczynaj już! Zaczynaj tam, gdzie jesteś i jako ten, kim jesteś" - H. Jackson Brown


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela, 20 wrz 2009, 19:56 
Offline
Gość

Rejestracja: sobota, 21 lut 2009, 00:00
Posty: 95
Przede wszystkim wieeeeelkie podziękowania dla prelegentów w osobach: Roberta Grochowskiego, Przemka Jarząbka, prof. Jacka Woźnego i Wojtka Mąki - bez Was konferencji po prosty by nie było. Jeszcze raz wielkie dzięki za fachowość w przygotowaniu i przekazaniu wiedzy słuchaczom - a to, że się podobało widać było po frekwencji na sam koniec konferencji (ludzie po prostu byli z nami do samego końca i słuchali, fotografowali i robili notatki). Ponadto pytania i dyskusja na zakończenie konferencji świadczy o tym, że bacznie słuchali tego co było powiedziane. Ponadto wielkie dzięki dla Graphita za wykonanie zdjęć w trakcie konferencji. W przyszłym tygodniu spłynie do nas publikacja z drukarni więc dam znać w sprawie możliwości i formy jej pozyskania przez zainteresowanych. Prośba do Graphita, prześlij mi na buko@las.pl swojego maila to podam adres domowy - chodzi o płytkę ze zdjęciami, bo chciałbym foto relację na naszej stronie zamieścić :-).
Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki za udział.
Wojtek.

_________________
zapraszam na www.buko.las.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela, 20 wrz 2009, 20:14 
Offline
Gość
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek, 1 cze 2009, 21:08
Posty: 1435
Napiszę tak. Bardzo mi się podobało. Forma multimedialna konferencji bardzo mi odpowiadała. Ciekawe materiały, eksponaty i temat poprowadzony profesjonalnie z pasją.

Świetny pomysł, dobra realizacja, dobre miejsce, świetne towarzystwo.
Nadal czuję smak smacznego chleba z smalcem i skwarkami. :))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela, 20 wrz 2009, 21:08 
Czas spędzony na konferencji uważam za niezwykle wartościowy. Spotkanie zostało przygotowane bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem, a jej prowadzenie na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie tematy były interesujące, szczególnie ciekawe było połączenie poruszanych problemów i pokazania ich w niecodziennej formie.
Kompetentni prowadzący, miła atmosfera, sympatyczni uczestnicy. Wspaniała lekcja historii!
Wyrazy uznania dla organizatorów i serdeczne podziękowania.


Na górę
  
 
Post: poniedziałek, 21 wrz 2009, 11:24 
Offline
Gość

Rejestracja: czwartek, 9 paź 2008, 23:00
Posty: 252
I ja dziekuję za wszystko i wszystkim, i sorki - jeśli coś nie do końca wyszło :)
Specjalne podziękowania dla Rafała za unikalne gadżety, które osobiście przytargał do Tucholi.

pozdr



GrapHite pisze:
Tak sobie pomyslalem w drodze powrotnej, ze chetni mogli by sie wybrac zaraz po konferencji na miejsce omaiwane w wykladzie czyli poligon w Wierzchucinie. Tak wlasnie uczynilem wraz z Wojtkiem i Maciejem :)


o żesz, patrz, nogi ci uciąłem.... :D
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek, 28 wrz 2009, 00:17 
Offline
Gość

Rejestracja: sobota, 21 lut 2009, 00:00
Posty: 95
Konferencja - echa

Obrazek

Obrazek

Relacja foto z konferencji dostępna tutaj: http://www.buko.las.pl/news84.html

pozdrawiam
Wojtek

_________________
zapraszam na www.buko.las.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek, 15 paź 2009, 22:23 
Offline
Gość

Rejestracja: sobota, 21 lut 2009, 00:00
Posty: 95
i jeszcze info o publikacji w której możecie zapoznać się z wszystkimi referatami przedstawionymi na konfie. Link: http://www.buko.las.pl/news86.html .
Pozdr
Wojtek

_________________
zapraszam na www.buko.las.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek, 16 paź 2009, 17:43 
Offline
Gość

Rejestracja: czwartek, 15 sty 2009, 00:00
Posty: 458
Jako prelegent otrzymałem już swoje egzemplarze autorskie (które nota bene od razu rozdałem). Jest to na pewno wartościowe, a zarazem bardzo ciekawe opracowanie, które powinno znaleźć się na półce każdego miłośnika historii naszego regionu. Jeszcze raz składam gratulacje dla organizatorów konferencji za pełny profesjonalizm

_________________
,,Powiedziałem im również, aby nie pracowali w firmach produkujących narzędzia mordu i żeby wyrażali pogardę dla ludzi, którzy myślą, że takie narzędzia są nam potrzebne" - Kurt Vonnegut, Rzeźnia numer pięć


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
       
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group