Forum Bydgoskiego Stowarzyszenia Miłośników Zabytków "BUNKIER"

UWAGA: W przypadku problemów technicznych z forum lub problemów z rejestracją prosimy o kontakt pod adresem: forum@bsmz.org lub prosimy pisać w dziale "POMOC" (dział ten nie wymaga rejestracji).
Dzisiaj jest wtorek, 19 mar 2024, 09:00

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: sobota, 2 kwie 2011, 15:00 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: piątek, 26 gru 2008, 00:00
Posty: 5892
Lokalizacja: Bydgoszcz-Fordon
Osoby zainteresowane aktywnym udziałem w działalności stowarzyszenia, zapraszamy w nasze szeregi.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://www.bsmz.org/articles.php?article_id=42.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek, 26 mar 2018, 20:46 
Offline
BSMZ Bunkier
Awatar użytkownika

Rejestracja: sobota, 30 lis 2013, 23:47
Posty: 633
Lokalizacja: Toruń
Ten temat jest nieustająco aktualny, nasze Stowarzyszenie to grupa ("zakręconych") przyjaciół, których do wspólnego działania popycha ciekawość.
Jeśli lubicie wycieczki w czasie i przestrzeni, szukacie przygód, tropicie tajemnice, chcecie się dzielić tą pasją z innymi dołączcie do nas :1


Zapraszamy do współpracy osoby z dobrymi chęciami, energią, pomysłami oraz tych, którzy lubią zgłębiać i dzielić się wiedzą historyczną.
Nikt z nas nie jest chodzącą encyklopedią, każdy poświęca na rzecz społeczności tyle czasu i sił ile może.
Nasze zainteresowanie historią w całej jej różnorodności jest czysto amatorskie, indywidualne predyspozycje i zdolności członków, łączenie sił, różnice zdań, wzajemna pomoc i inspiracja, dają nową jakość, zwiększają możliwości, poszerzają horyzonty, uczą, zapewniają osobistą satysfakcję.

Jesteś wdowcem czy sportowcem, bezrobotnym, politykiem, ateistą czy górnikiem, piosenkarzem lub prawnikiem, wstąp do nas :!: :D
Bunkier broni, Bunkier radzi, Bunkier nigdy was nie zdradzi. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela, 14 sty 2024, 20:44 
Offline
Gość

Rejestracja: wtorek, 15 paź 2013, 18:03
Posty: 454
Witajcie. Mam na imię Tomek. Zapewne mnie znacie, ponieważ od wielu lat biorę udział rajdach i wycieczkach organizowanych przez stowarzyszenie "Bunkier". Byłem też parę lat temu członkiem. Chciałbym wrócić w szeregi i działać jako członek zwyczajny, lub wspierający. Nie pamiętam już jakie były zasady rekrutacji do stowarzyszenia, oraz czy statut nadal jest aktualny. Proszę o informację pod postem, lub wiadomość e-mail: tomekwislicki@wp.pl Pozdrawiam Was serdecznie. Do zobaczenia na najbliższym rajdzie :) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
       
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group