Forum Bydgoskiego Stowarzyszenia Miłośników Zabytków "BUNKIER"
https://www.forum.bsmz.org/

Zaprojektowane w Bydgoszczy - o kamienicach i nie tylko
https://www.forum.bsmz.org/viewtopic.php?f=90&t=8727
Strona 1 z 1

Autor:  majsterlow [ sobota, 5 maja 2018, 22:45 ]
Tytuł:  Zaprojektowane w Bydgoszczy - o kamienicach i nie tylko

Ciekawa postać, ciekawy projekt. Honorata Gołuńska fotografuje detale bydgoskich kamienic i innych budynków, a następnie opisuje to na Facebooku. Niektórzy już znają, inni nie - więc polecam. Szczególnie że to zapowiedź pewnego projektu, który wyjdzie poza internet.

Fanpage Zaprojektowane w Bydgoszczy https://www.facebook.com/zaprojektowanewbydgoszczy/

Cytuj:
Honorata Gołuńska – Bydgoszczanka z urodzenia i zamiłowania. Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od lat współpracuje z muzeami oraz instytucjami kultury takimi jak Galeria Miejska BWA w Bydgoszczy, Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Autorka stron internetowych „Zaprojektowane w Bydgoszczy” oraz „Love Design” poświęconych polskiej i zagranicznej sztuce użytkowej, a także architekturze nowoczesnej i wzornictwu Bydgoszczy.


Niedawny wywiad z twórczynią strony, w którym wypowiada się na temat swojej pasji, a także perełek architektonicznych i użytkowych. Nie wiedziałem, że mieliśmy tak bogate tradycje tworzenia mebli.
http://metropoliabydgoska.pl/honorata-g ... -wywiad-2/

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/